Masz trudny problem i nie widzisz rozwiązania?

Potrzebujesz wdrożyć trudne zmiany i chcesz, aby ludzie włączyli się w ten proces?

Zależy Ci, aby po wypracowaniu planu działań zespół czuł się odpowiedzialny za wypracowane wyniki?

Widzisz zmiany na rynku i chcesz poszerzyć swoja ofertę o nowe usługi lub produkty?

Kończysz trudny projekt i wiesz jak ważne jest zebranie przez zespół projektowy wszystkich doświadczeń i błędów, których można będzie uniknąć przy następnym wdrożeniu?

 

 

 

Nie musisz sam, zarządzając projektem, zespołem, departamentem, dostarczać gotowych rozwiązań, a w sytuacjach trudnych, gdy nie można zastosować dotychczasowych rozwiązań, jednoosobowo podejmować decyzji.

 

Zorganizuj spotkanie i zaproś na nie profesjonalnego facylitatora, a dzięki temu wykorzystasz wiedzę i doświadczenie każdego uczestnika, angażując go jednocześnie do realizacji wspólnie wypracowanych rozwiązań i podjętych decyzji.

 

Zamów sesję facylitacji z naszym wsparciem!

Grupy stały się podstawową jednostką organizacji pracy w firmach i społecznościach. Coraz częściej wykorzystujemy pracę w grupie, aby poznać różne perspektywy postrzegania danego problemu, aby stworzyć produkt o wysokiej jakości albo zaplanować działania w złożonym projekcie. Oczekujemy, że praca grupowa będzie efektywna i że wyniki pracy wielu osób będą zdecydowanie lepsze niż każdej z tych osób oddzielnie. Jednak  doświadczenie z grupami często pozostawia w nas uczucie rozczarowania i frustracji.


Jak często rozwiązujesz problem wspólnie z zespołem, mając  poczucie, że udało się wykorzystać praktyczną wiedzę i różne pomysły każdego uczestnika i nie narzucałeś zespołowi swojego zdania?

 Ile czasu  spędzasz  na różnych spotkaniach, na których chcesz podjąć decyzję, ustalić wymagania klienta, oszacować ryzyko, wreszcie wypracować konkretny plan działań?

 Jaki procent z tego czasu uważasz, za efektywnie wykorzystany?

 

Spotkania mogą stanowić ekscytujące przeżycie, ale mogą też być przekleństwem, a to zależy od tego jak zostały przygotowane  i jak są prowadzone. Wielu ambitnych i doświadczonych menedżerów, kierowników projektów już doświadczyło jak wiele zmienia naprawdę produktywne spotkanie, zakończone konkretnymi rezultatami.

 
To JEST MOŻLIWE!!!   ...dzięki zastosowaniu profesjonalnej facylitacji.

 

Jeśli planujesz stworzyć nową strategii firmy, a zbliża się termin corocznego spotkania zarządu...
 Jeśli potrzebujesz stworzyć plan wdrożenia nowego systemu...
 Albo w Twoim projekcie krytyczne staje się zarządzanie ryzykiem...
Jeśli chcesz dobrze przygotować i poprowadzić ważne spotkanie...
. . . Z A P R O Ś  N A S  D O  W S P Ó Ł P R A C Y !

 

Przekonasz się, jak wiele można uzyskać w ciągu kilku godzin warsztatów, facylitowanych przez nas.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co o tym mówią nasi klienci to zajrzyj tutaj

 

 

 

 

 

 

Określ czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę facylitacji