Komentarze są wyłączone dla tego posta

Praktyka Facylitacji

Zbliża się już powoli wiosna, chociaż ostatnie dni siarczystych mrozów próbowały nas przekonać, że zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. A my, patrząc do przodu, zorientowani na wiosnę i intensywny rozwój, nie tylko natury ale i nas samych, z niecierpliwością czekamy na nasze kolejne warsztaty ‘Praktyka facylitacji – program zaawansowany’.
Odbędą się one pod koniec kwietnia i będą osobiście prowadzone przez Tony Manna, który w tej roli po raz ostatni nas odwiedzi w Polsce.
Zawsze przy tej okazji mam szansę zdobyć nową wiedzę. Realna sesja, którą przygotowują nasi uczestnicy, a następnie prowadzą ją w swojej firmie, skłania do wielu refleksji i ważnych wniosków na przyszłość.
Ostatnim razem uzmysłowiliśmy sobie jak ważne jest domknięcie spotkania z klientem (osobą zamawiającą sesję) i jak kluczowa staje się wtedy rola Lidera Zadania. Pojęcie Lider Zadania jest ‘perełką’ naszej metodyki Process Iceberg, chociaż często w roli facylitatora nie doceniamy go. Mam na myśli już etap prowadzenia sesji, kiedy skoncentrowani na przygotowanym procesie i grupie, zbyt mocno angażujemy się w merytorykę spotkania, tracąc swoją neutralność. A więcej o tym co odkryją nasi absolwenci zbliżającego się szkolenia napiszemy w maju.
Zainteresowanych udziałem, zapraszamy pod adres https://facylitacja.com/?event=zaawansowana-facylitacja&event_date=2018-04-23

Możemy jeszcze przyjąć jednego uczestnika 🙂
Zapraszamy!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.