Komentarze są wyłączone dla tego posta

Podstawy Facylitacji w Katowicach!

Rozpoczęła się polska prawdziwa jesień! Póki co piękna, słoneczna i kolorowa, ale będziemy też odczuwać szarość, zimno i smutek. Jest to okres w roku kiedy przyroda szykuje się na spoczynek, a my jako CENTRUM FACYLITACJI mamy na to sposoby. Zawsze o tej porze oferujemy atrakcyjne warunki do inwestowania w siebie! Zachęcamy do rozwoju i zmian nawyków współpracy w zespołach. Właśnie to daje nam zupełnie nowe możliwości radzenia sobie z problemami i wyzwaniami.
Każdy udział w szkoleniu to praca nad sobą, rozwój osobisty. Rozwój poszerza nasze horyzonty, pozwala wyznaczać nowe cele. Dlatego chcemy być przy tym razem z Państwem!  Obserwując aktywność osób z różnych rejonów Polski w obszarze facylitacji, doszliśmy do wniosku, iż najwyższy czas zorganizować szkolenie w rejonie południowym. Taką decyzję podjęliśmy też trochę pod wpływem czytelników naszej książki „Facylitacja- wiedza, umiejętności, sztuka czy magia”.

I dlatego już dzisiaj można zgłosić się na warsztaty z facylitacji w Katowicach! Sami z niecierpliwością oczekujemy na to wydarzenie, szczególnie, że w jego przygotowaniu wspierają nas najlepsi absolwenci naszego programu!

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.