„Ciekawa prezentacja i przećwiczenie modelu i narzędzi. Przyjemna atmosfera. Przyjazne nastawienie."

Dorota W. 02/2020


„Umiejętności będę stosować w pracy w miarę możliwości. Warto zainwestować czas (i pieniądze)"

Monika D. 02/2020


„Warto wziąć udział w szkoleniu aby zrozumieć pracę facylitatora, poznać narzędzia wykorzystywane w procesie facylitacji. Bardzo ciekawe doświadczenie, które pozwala wyjść ze straty komfortu i zrozumieć podstawowe pojęcie facylitacji."

Rafał Ż. 02/2020


„Budowanie świadomości czym jest facylitacja i z jakich prostych narzędzi można korzystać, aby uzyskać natychmiastowy efekt (rozwiązanie)"

Elżbieta W. H. 08/2019


„Polecam - wielka wartość z praktycznego wykorzystania wiedzy książkowej."

Anna S. 08/2019


„Dostaniesz to czego szukasz, jeśli chcesz budować swój warsztat facylitatora."

Agnieszka S.K. 08/2019


„Bardzo intensywne dwa dni i wyczerpujące ze względu na intensywność ćwiczeń, doznań."

Monika K. 08/2019


„Jestem przekonana, że nie marnujesz tam swojego cennego czasu 🙂"

Magdalena D. 08/2019


W swobodnej atmosferze praca nad umiejętnościami facylitatora"

Beata B. 08/2019


„Wartościowe szkolenie, które pomoże bardziej efektywnie pracować z zespołami. Dużo praktycznych ćwiczeń, dobre materiały. Poprawienie umiejętności w zwiększaniu produktywności grupy.”

Marcin S.  08/2018


„Wartość dodana – wiem na czym polega i jaka jest rola facilitatora. Ciekawe doświadczenie, otwierające drzwi do podniesienia swoich kwalifikacji i kompetencji.”

Sylwia O. 08/2018


„Zdobyte umiejętności pozwalają na skuteczne wspieranie grupy w sposób inny niż szkoleniowy czy coachingowy.  Dobrze się  bawiłem i poznałem ciekawy i użyteczny sposób pracy. To świetnie spędzone 2 dni. I książka w prezencie jest super !  „

Tomasz J. 08/2018


„Wydaje mi się, że dzięki udziałowi w warsztatach będę w stanie rozwiązać konkretny problem.”

Anna S. 08/2018


„Wartościowa metoda, rozwija warsztat”

Aleksandra J. 08/2018


„Szkolenie daje fundamentalne podstawy do pracy facylitatora. Pomimo to, jest też bardzo wartościowe dla doświadczonych facylitatorów, gdyż porządkuje wiedzę i pozwala skonfrontować się z własnym doświadczeniem oraz zwraca uwagę na możliwe ryzyka w trakcie sesji.”

Anna Z. 08/2018


„Szkolenie bardzo praktyczne, zawierające możliwość przetestowania swoich umiejętności i nabycia nowych w szczególnych, praktycznych warunkach. Dzięki temu szkoleniu poznasz wartość facylitacji i jej praktyczne przełożenie w pracy.” 

Jakub K., Konsultant


„Umiejętność podnoszenie efektywności zespołu dzięki pracy wg PI. Bardzo dobre uzupełnienie kompetencji dla osób pracujących z grupami/zespołami”

Lidia S., Coach


„Umiejętność facylitacji według Process Iceberg® przydaje się każdej osobie, która współpracuje z grupą. I to zarówno w trakcie przygotowywania procesu, dużego warsztatu raz na jakiś czas, jak i w sytuacji wsparcia małej grupy, która zajmuje się nowym lub złożonym dla nich tematem. Świetne miejsce do rozwoju praktyki facylitacji. Możliwość poznania tematu u źródła (u Tony’ego i Jolanty) będzie dla Ciebie dobrym wyborem”

Weronika K., Scrum Master


„Nauczyłam się jak wyciągać mądrość z grupy lub wskazywać, że cel pracy grupy jest nieprecyzyjny”
„Nauczysz się w praktyce, też na swoich błędach, czym jest facylitacja (Metodyka Process Iceberg®) i czym różni się od innych podejść. Możesz sprawdzić na ile możesz być facylitatorem, a na ile ta rola nie jest dla Ciebie”

Anna K., Product Owner i Agile Coach


„Szkolenie pozwala zrozumieć rolę facylitatora … zrozumieć jak wiele kompetencji potrzeba do efektywnego przeprowadzenia sesji.

Dorota Pec, Dyrektor, CRM


Trener stworzył w czasie warsztatów wyjątkową atmosferę, dając uczestnikom poczucie bezpieczeństwa i szacunku dla każdej wypowiedzi, myśli i pomysłów. Szczególnie poszanowanie emocji wyróżnia ten program i daje wrażenie obcowania z najlepszym standardem w tej dziedzinie.

Anna Kozińska, HR Director


„Najważniejszym doświadczeniem jest uporządkowanie wcześniejszej wiedzy … można pracować bardziej efektywnie z klientem, nie uciekają ważne szczegóły…. Bardzo mi się podobało.”

Łukasz Gałach, polska firma konsultingowa


„Poleciłbym nie tylko znajomym lub przyjaciołom, ale także szefom, menedżerom i trenerom, z którymi pracuję.”

Grzegorz Pisarczyk, Freelancer


„Warsztat daje dużą dawkę wiedzy merytorycznej z obszaru facylitacji. Uczestnicy mają okazję przećwiczyć wiele narzędzi w roli zarówno facylitatora jak i członka grupy. Zdobyte umiejętności są uniwersalne i mogą być zastosowane w różnych obszarach np. szkolenia, mediacje, coaching, zarządzanie projektami.”

Ewa Zygnerska, Coach


„Bardzo doświadczeni facylitatorzy, trenerzy, przyjemnie, dobrze spożytkowany czas poświęcony na szkolenie.”

Konsultant w firmie software'owej


„Kurs facylitowania był dla mnie ogromną dawką wiedzy i konkretnych narzędzi, które mogłam "spraktykować" od razu na zajęciach. Polecam, gdyż te narzędzia można zastosować nie tylko w pracy facylitatora ale również jako Managera, Coacha, HRowca:-).”

Agnieszka Mędrzycka, HR Konsultant, Coach, trener, doradca rozwoju personalnego


„Warsztaty zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Były to jedne z najbardziej wartościowych w których uczestniczyłem do tej pory. Głównie dlatego, że technika przeprowadzenia sprowadzała się do jak największego zaangażowania uczestników. Jednym słowem czułem się bardziej uczestnikiem niż słuchaczem. Zdaję sobie sprawę, że wiedza, która została przekazana jest tylko kroplą w morzu o nazwie facylitacja, jednak wychodząc z warsztatów wiedziałem już, że te kilka podstawowych technik przydatnych przy prowadzeniu spotkań wykorzystam w codziennej pracy. Dodam równie, że po tych zajęciach odkryłem jak istotną a zarazem jak trudną kwestią jest takie przeprowadzenie spotkania, aby osiągnąć zamierzony cel grupy, dlatego też poczułem potrzebę dalszego zgłębiania tego obszaru wiedzy.”

Michał Przesław,


„Bardzo wartościowe narzędzia do pracy z biznesem, w organizacji, z grupą, z klientem itd."

Agata Polak


„Warsztat rzetelnie wprowadza w arkana pracy facylitacyjnej, zarówno dla Facyllitatora, ja i grupy wypracowującej własne rozwiązania. Dziękuję."

Agata S.


„Świetna, alternatywna metoda do tych, które znam, pracy z grupą, ludźmi XXI wieku i pokoleniem wchodzącym na rynek pracy Jest uzupełnieniem, tzw. piątym elementem w moim zawodowym portfolio. Dziękuję."

Sylwia Marciniak


„Jest to bardzo konkretna porcja wiedzy i narzędzi do zastosowania, przydatna - dla osób mających już pewne doświadczenie w pracy z grupą."

Agnieszka K., 08/2015


„Polecam szkolenie, szczególnie dla zarządzających ludźmi, pozwoli na zdrową atmosferę pracy w zespole."

Ewa J, 12/2015


„Polecam. Treści zaprezentowane są super praktycznie, do wykorzystania dla każdego kto pracuje z grupą ludzi."

Radek, 12/2015