"Szkolenie pozwala zrozumieć rolę facylitatora … zrozumieć jak wiele kompetencji potrzeba do efektywnego przeprowadzenia sesji.”
Dorota Pec, Dyrektor, CRM


„Trener stworzył w czasie warsztatów wyjątkową atmosferę, dając uczestnikom poczucie bezpieczeństwa i szacunku dla każdej wypowiedzi, myśli i pomysłów. Szczególnie poszanowanie emocji wyróżnia ten program i daje wrażenie obcowania z najlepszym standardem w tej dziedzinie.”
Anna Kozińska, HR Director

„Najważniejszym doświadczeniem jest uporządkowanie wcześniejszej wiedzy … można pracować bardziej efektywnie z klientem, nie uciekają ważne szczegóły…. Bardzo mi się podobało”
Łukasz Gałach, polska firma konsultingowa


„Poleciłbym nie tylko znajomym lub przyjaciołom, ale także szefom, menedżerom i trenerom, z którymi pracuję.”
Grzegorz Pisarczyk, Freelancer


„Warsztat daje dużą dawkę wiedzy merytorycznej z obszaru facylitacji. Uczestnicy mają okazję przećwiczyć wiele narzędzi w roli zarówno facylitatora jak i członka grupy. Zdobyte umiejętności są uniwersalne i mogą być zastosowane w różnych obszarach np. szkolenia, mediacje, coaching, zarządzanie projektami.”
Ewa Zygnerska, Coach


„Bardzo doświadczeni facylitatorzy, trenerzy, przyjemnie, dobrze spożytkowany czas poświęcony na szkolenie.”
Konsultant w firmie software'owej


„Kurs facylitowania był dla mnie ogromną dawką wiedzy i konkretnych narzędzi, które mogłam "spraktykować" od razu na zajęciach. Polecam, gdyż te narzędzia można zastosować nie tylko w pracy facylitatora ale również jako Managera, Coacha, HRowca:-).”
Agnieszka Mędrzycka, HR Konsultant, Coach, trener, doradca rozwoju personalnego


„Warsztaty zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie. Były to jedne z najbardziej wartościowych w których uczestniczyłem do tej pory. Głównie dlatego, że technika przeprowadzenia sprowadzała się do jak największego zaangażowania uczestników. Jednym słowem czułem się bardziej uczestnikiem niż słuchaczem. Zdaję sobie sprawę, że wiedza, która została przekazana jest tylko kroplą w morzu o nazwie facylitacja, jednak wychodząc z warsztatów wiedziałem już, że te kilka podstawowych technik przydatnych przy prowadzeniu spotkań wykorzystam w codziennej pracy. Dodam równie, że po tych zajęciach odkryłem jak istotną a zarazem jak trudną kwestią jest takie przeprowadzenie spotkania, aby osiągnąć zamierzony cel grupy, dlatego też poczułem potrzebę dalszego zgłębiania tego obszaru wiedzy.” Michał Przesław,


Bardzo wartościowe narzędzia do pracy z biznesem, w organizacji, z grupą, z klientem itd. Agata Polak


Warsztat rzetelnie wprowadza w arkana pracy facylitacyjnej, zarówno dla Facyllitatora, ja i grupy wypracowującej własne rozwiązania. Dziękuję. Agata S.


Świetna, alternatywna metoda do tych, które znam, pracy z grupą, ludźmi XXI wieku i pokoleniem wchodzącym na rynek pracy Jest uzupełnieniem, tzw. piątym elementem w moim zawodowym portfolio. Dziękuję. Sylwia Marciniak


Jest to bardzo konkretna porcja wiedzy i narzędzi do zastosowania, przydatna - dla osób mających już pewne doświadczenie w pracy z grupą. Agnieszka K., 08/2015


Polecam szkolenie, szczególnie dla zarządzających ludźmi, pozwoli na zdrową atmosferę pracy w zespole. Ewa J, 12/2015


Polecam. Treści zaprezentowane są super praktycznie, do wykorzystania dla każdego kto pracuje z grupą ludzi. Radek, 12/2015