Posiadamy w ciągłej sprzedaży polskie  wydanie książki/podręcznika o facylitacji w ujęciu metodyki Process Iceberg®. Nasza książka to 320 stron wartościowej wiedzy i praktycznych wskazówek dla każdego: osób zaciekawionych facylitacją i doświadczonych już facylitatorów.

Obecne wydanie z 2018 roku jest bogatsze o nowe narzędzie, uzupełnione i poprawione.

Cała książka jest o Procesie.

Przeczytacie o koncepcjach i zasadach wykorzystywania procesu facylitacji w rozwiązywaniu problemów pojawiających się na spotkaniach, w partycypacyjnym zarządzaniu w wielu organizacjach. Nasze podejście  mocno uwypukla znaczenie  dobrego przygotowania agendy procesu pracy grupy, efektywnego dobierania różnych modeli i  narzędzia  w zależności od konkretnej sytuacji i uczestników warsztatu. W książce chcemy obalić mit, że facylitatorem trzeba się urodzić, zachęcając do poświęcenia swojego czasu na zrozumienie pojęcia procesu w odniesieniu do pracy grupowej.

Ty też możesz być świetnym Facylitatorem, który zadziwi ludzi swoją “magią” i zmieni standardowe spotkania, na których rośnie napięcie wśród uczestników, w magiczne chwile z karteczkami i pełnym skupieniem każdej osoby.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem książki, wejdź w zakładkę PRODUKTY i dokonaj zamówienia.
Cena jednego egzemplarza podręcznika to 79 zł.