Anna Zaremba

Trener, Facylitator, Coach, Ekspert procesowy w tym metodyki Technology of Participation
Współzałożyciel Akademii Facylitacji, członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Facylitatorów (IAF), członek ICA-UK zrzeszającego europejskich trenerów facylitacji metodą Technology of Participation. Ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania L. Koźmińskiego w  Warszawie w specjalności Szkolenie i rozwój. Trener biznesu poziom 5 EQF po kursie Wszechnicy Uniwersytetu Jagielońskiego. Certyfikowany Coach ICC. Absolwent Szkoły Action Learning (Foundations). Przeszkolona z metodyki facylitacji Process Iceberg, CoachWise oraz Dramy, specjalizuje się w metodach pracy grupowej Technology of Participation.
Doświadczony menadżer i trener w zakresie zarządzania ludźmi, obsługi klienta i sprzedaży oraz prowadzenia szkoleń TtT. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania personelem,  rozwoju efektywnych zespołów oraz rozwijaniu kompetencji liderskich/facylitacyjnych w pracy z grupami. Od lat wykorzystuje metody i techniki facylitacyjne w kontekście rozwoju ludzi i organizacji. Jest twórcą autorskich programów dla studiów podyplomowych uczelni wyższych, oraz autorem gier rozwojowych.
W roku 2015 wprowadziła do Polski program profesjonalnej facylitacji według metodologii Technology of Participation z Institute of Cultural Affairs, oferując szkolenia z facylitacji oraz program rozwoju kompetencji trenerskich.

www.zaremba.edu.pl

https://www.facebook.com/anna.zaremba.338

https://www.linkedin.com/in/anna-zaremba-23106314/