Agnieszka M. Staroń

Certyfikowany coach (ICC), mentor, trener, mediator, facylitator i konsultant z praktycznym doświadczeniem w biznesie. Autorka bloga Przyjazny Coaching i właścicielka firmy MAGA Consulting. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w branży reklamy, public relations oraz edukacji zdrowotnej, pełniąc funkcje pracownicze a potem menedżerskie w międzynarodowych firmach.
Realizuje projekty rozwojowe dla przedsiębiorstw z różnych segmentów rynku, prowadząc działania związane z wieloma obszarami działania firm i ludzi – od strategii i jej wdrażania poprzez zarządzanie, komunikację, tworzenie wewnętrznych narzędzi i systemów wspomagających funkcjonowanie firm po indywidualne wsparcie dla wybranych osób. Jej różnorodne kompetencje pozwalają dobierać techniki pracy najodpowiedniejsze do charakteru zadań i potrzeb klientów.
Jako coach i mentor pracuje zarówno z menedżerami jak i z kluczowymi specjalistami firm oraz z osobami prywatnymi. Popularyzatorka wiedzy związanej z biznesem i łączeniem życia zawodowego z osobistym, chętnie pojawia się w mediach. Bywa gościem-ekspertem audycji radiowych i telewizyjnych, pisze artykuły dla renomowanych portali internetowych, przetłumaczyła książkę poświęconą zarządzaniu (F. Fournies, „DLACZEGO pracownicy NIE ROBIĄ tego co powinni… i co z tym ZROBIĆ”, wyd. Studio EMKA). Współpracowała jako mentorka z Fundacją Liderek Biznesu EY, jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i współprowadzącą Akademię Mentora, członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza a także Członkiem Rady Fundacji „SLOWLAJF Fundacja Przeciw Wypaleniu Zawodowemu”.
Pracuje zarówno po polsku jak i po angielsku.