Anna Zaremba

Doświadczony trener biznesu i facylitator. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i studiów podyplomowych na WSBiZ L.Koźmińskiego. Pracowała m.in.w Grupie PZU kolejno jako Dyrektor Sprzedaży Ubezpieczeń, trener sprzedaży, a następnie trener – koordynator w Biurze Zarządzania Kadrami.
Prowadzi szkolenia dla różnych organizacji w zakresie zarządzania ludźmi. Zajmuje się również szkoleniami tj. obsługa klienta i sprzedaży oraz prowadzenia szkoleń i facylitowania spotkań. Posiada doświadczenie w facylitacji zarówno w organizacjach biznesowych jak i obszarze NGO. Od lat wykorzystuje metody i techniki facylitacyjne w kontekście rozwoju. Ostatnio specjalizuje się w metodach pracy grupowej Technology of Participation®  oraz Process Iceberg®.
Coach ICC, Facylitator oraz trener w metodyce Technology of Participation® przeszkolona przez Institute of Cultural Affairs w zakresie Group Facilitation Methods, Action Planning i Participatory Stretegic Planning. Facylitator zajęć prowadzonych metodą Dramy, przeszkolona przez Trenera dramy Aleksandrę Chodasz, facylitator CoachWise. Facylitator, oraz trener w metodyce Process Iceberg®.

www.zaremba.edu.pl

https://www.facebook.com/anna.zaremba.338

https://www.linkedin.com/in/anna-zaremba-23106314/